Anteny Wrocław

Nasza Oferta

Montaż Anten Satelitarnych
Montaż Anten Satelitarnych

Wykonujemy kompleksowe montaże anten satelitarnych do odbioru telewizji nadawanych przez polskich operatorów takich jak Polsat Cyfrowy, NC+, Orange TV, Telewizja na kartę jak i zagranicznych.

Doradzamy i dobieramy optymalny sprzęt do danej instalacji np. uchwyty antenowe, anteny, konwertery, kable oraz pozostałe akcesoria tak aby wykonana przez nas instalacja była trwała, funkcjonalna i estetyczna oraz zapewniała najwyższe parametry sygnału satelitarnego.
Montaż Anten Naziemnych Dvb-t
Montaż Anten Naziemnych Dvb-t

Fachowy montaż i regulacja anten do odbioru naziemnej telewizji DVB-T należy do podstawowych usług wykonywanych przez naszą firmę monterską. Od roku 2013 sygnał telewizji naziemnej nadawany jest tylko w nowym systemie cyfrowym DVB-T.

Wykonując montaż anteny naziemnej doradzamy klientom jaką antenę zastosować w danej lokalizacji tak aby odbiór kanałów telewizyjnych pozostawał nie zakłócony. Odpowiednio dobrana antena wraz z jej systemem wzmacniającym dostarcza mocny sygnał i zapewnia stabilny i czysty obraz.
Ustawianie Anten Satelitarnych i Naziemnych
Ustawianie Anten Satelitarnych i Naziemnych

Sygnał telewizyjny – przede wszystkim w jakości HD - jest wyjątkowo wrażliwy na wszelkie zakłócenia powstające przy zmiennych warunkach atmosferycznych. W celu uniknięcia trudności w odbiorze sygnału telewizji naziemnej i satelitarnej bardzo istotne jest precyzyjne wyregulowanie anteny.

W naszej pracy korzystamy z profesjonalnych urządzeń pomiarowych pozwalających na niezwykle precyzyjne ustawienie anten telewizyjnych. Stosowane przez nas mierniki pozwalają również na pełną diagnostykę i lokalizację usterek instalacji antenowych.
Montaż, Podłączenie Multiroom
Montaż, Podłączenie Multiroom

Multiroom to nowoczesna usługa oferowana przez dostawców telewizji cyfrowej takich jak NC+, Cyfrowy Polsat polegająca na niezależnym odbiorze programów telewizyjnych na wielu telewizorach w ramach jednego abonamentu.

Podłączamy i konfigurujemy zestawy multiroom w systemie przewodowym lub bezprzewodowy. Zlecenia realizujemy ta terenie Wrocławia i okolicznych miejscowości.
Serwis, Naprawa Instalacji Antenowych
Serwis, Naprawa Instalacji Antenowych

Serwisujemy nieprawidłowo działające instalacje telewizyjne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy oraz nowoczesnym miernikom jesteśmy w stanie zdiagnozować każdą instalację i wykryć jej wady.

Wymieniamy uszkodzone bądź zepsute elementy instalacji telewizyjnych takie jak anteny, konwertery, kable przewody, zasilacze, uchwyty, mocowania.
Instalacje Multiswitch
Instalacje Multiswitch

Jest to zaawansowany system instalacji antenowej, preferowany dla obiektów takich jak domki jednorodzinne, pensjonaty, hotele ,a także budownictwo wielorodzinne. System jest elastyczny, umożliwia redystrybucje sygnału satelitarnego z jednej anteny do kilku lub kilkudziesięciu abonentów.

Dzięki temu urządzeniu można także zsumować sygnał satelitarny z sygnałem telewizji naziemnej czy radiowym, oraz wmodulować syganł audio video z dowolnego żródła (na przykład kamera od monitoringu, dvd czy z magnetowidu).
Montaż, Wieszanie Telewizorów
Montaż, Wieszanie Telewizorów

Profesjonalnie instalujemy telewizory LCD, Plazma, LED na ścianach i innych powierzchniach. Dobieramy odpowiednie uchwyty do danego modelu telewizora oraz miejsca montażu. Do powieszenia uchwytu telewizora stosujemy specjalistyczne kołki montażowe.

Zainstalowany sprzęt programujemy oraz udzielamy instrukcji oraz omawiamy podstawowe zasady działania. Na życzenie klienta dostarczamy i montujemy maskownice do ukrycia przewodów.
Instalacje Zbiorcze
Instalacje Zbiorcze

Wykonujemy nowoczesne instalacje antenowe do zbiorczego odbioru programów telewizyjnych dla budynków wielorodzinnych, domków jednorodzinnych, kamienic, bloków, hoteli i pensjonatów.

Nowoczesne systemy zbiorcze pozwalają na odbiór kanałów telewizji naziemnej cyfrowej DVB-T oraz satelitarnych, jak również kanałów radiowych. Instalacje te budowane są w oparciu o jeden zestaw anten odbiorczych dla całego budynku, system dystrybucji sygnału, okablowanie oraz gniazda końcowe w poszczególnych mieszkaniach.